FemiControl Forte

60 kapsułek

Optymalna kompozycja wysokiej jakości składników dla osób mających problemy z utrzymaniem moczu

Ekstrakt z pestek dyni wspomaga prawidłową pracę układu moczowego. Jest on źródłem składników uważanych za pomocne dla osób, które mają problemy z utrzymaniem moczu: fitoestrogenów (enterodiolu) oraz adenozyny. Ekstrakt z zarodków soi dostarcza dużej ilości izoflawonów.

Główną przyczyną problemów z utrzymaniem moczu jest osłabienie lub uszkodzenie mięśni dna miednicy, które są odpowiedzialne za procesy napełniania i opróżniania pęcherza. Witamina D pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni.

Kobiety mające problemy z utrzymaniem moczu mogą być narażone na infekcje cewki i pęcherza moczowego. FemiControl forte został wzbogacony o ekstrakt z żurawiny wielkoowocowej.

ZASTOSOWANIE:
Preparat polecany jako uzupełnienie diety szczególnie dla kobiet mających problemy z utrzymaniem moczu.

ZALECANA DZIENNA PORCJA:
2 kapsułki dziennie (1 rano, 1 wieczorem). Przez pierwsze 2-3 tygodnie zaleca się stosowanie 3-4 kapsułek dziennie. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Zaleca się długotrwałe stosowanie.

SPOSÓB UŻYCIA:
Kapsułkę należy połknąć i popić wodą. Należy pamiętać, że zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia mają istotne znaczenie. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety oraz zdrowego stylu życia. Produkt przeznaczony dla dorosłych.

INFORMACJE DODATKOWE:
Nie należy stosować przy stwierdzeniu nadwrażliwości na którykolwiek ze składników produktu. W okresie ciąży i karmienia piersią przed użyciem należy zasięgnąć porady lekarza. Produkt zawiera ekstrakt z zarodków soi.

SKŁADNIKI:
Zalecana dzienna porcja do spożycia – 2 kapsułki zawiera: witamina D – 5μg (100% RWS*), standaryzowany ekstrakt z pestek dyni – 520 mg, w tym enterodiol – 15 mg, adenozyna – 0,5 mg, standaryzowany ekstrakt z zarodków soi – 75 mg, w tym izoflawony sojowe – 30 mg, ekstrakt z żurawiny wielkoowocowej 200 mg.

*RWS – Referencyjna Wartość Spożycia

SPOSÓB PRZECHOWYWANIA:
Przechowywać w temperaturze pokojowej w sposób niedostępny dla małych dzieci.

FemiControl Forte

Skład zalecanej dziennej porcji do spożycia: 2 do 4 kapsułek

*RWS – Referencyjna Wartość Spożycia